تهران کارآفرین را بخاطر بسپارید newtk.ir ،  tkweb.ir ، در صورتی که نتوانستید به صورت آنلاین پرداخت و دانلود نمایید برای خرید تلفنی با شماره ی ٠٩٠١٠٥٩٣٦٠٧ تماس بگیرید.

هر فایلی با هر موضوعی یا آرشیو کاملی از پایان نامه های رشته ی خود را از تهران کارآفرین بخواهید.

می توانید با ارسال یک مقاله لاتین به همراه ترجمه ، 3 پایان نامه ی دلخواهتان را رایگان دریافت کنید: greenagahi@yahoo.com 

دانلود متن کامل پایان نامه با فرمت ورد word در فایلی که دانلود می کنید.


دانلود پروژه راهسازی کامل با تمام محاسبات و نقشه و متره دسته: عمران و نقشه کشی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 8757 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 44

در این پروژه هدف طراحی و انجام محاسبات فنی وبر آورد احجام برای قطعه ای از یک راه اصلی است که با توجه به نقشه توپوگرافی موجود با مقیاس 12000 انجام شده است طراحی براساس ضوابط آیین نامه طرح هندسی راه های ایران و معیارهای تعیین شده در صورت پروژه انجام گرفته است (فارسی پیپر farsi paper)


برای مشاهدی فهرست کامل کلیک کنید :

دانلود پروژه راهسازی کامل با تمام محاسبات و نقشه و مترهقیمت فایل فقط 7,000 تومان

خرید


در این تحقیق هدف طراحی و انجام محاسبات فنی وبر آورد احجام برای قطعه ای از یک راه اصلی است که با توجه به نقشه توپوگرافی موجود با مقیاس 1:2000 انجام شده است. طراحی براساس ضوابط آیین نامه طرح هندسی راه های ایران و معیارهای تعیین شده در صورت تحقیق انجام گرفته است.

لیست فایل هایی که تحویل میگیرید شامل: نقشه، گزارش 44 صفحه ای، منحنی بروکنر، پلان ها و سکشن ها، پروفیل های طولی مسیر،متره مسیر (تصویر زیر)


قیمت فایل فقط 7,000 تومان

خرید


برچسب ها : دانلود پروژه راهسازی کامل با تمام محاسبات و نقشه و متره , دانلود پروژه راهسازی کامل , دانلود پروژه راهسازی با تمام محاسبات و نقشه , دانلود پروژه راه همراه متره , فارسی پیپر , farsi paper , free paper , vci vhishcd